A Múzeumok Őszi Fesztiválja keretében kerül megrendezésre a kreatív baba-mama foglalkozás 1 éves kortól.
Nagy szeretettel várjuk az ősz első Pamacsolójára a babákat, anyukákat, kisgyerekes családokat!
Gyertek játszani, alkotni, beszélgetni!
Októberi programunkon az őszi erdő lenyűgöző világával ismerkedünk. Színpompás őszi leveleket festünk és felfedezzük az erdőben bujkáló állatokat is. A Pamacsolón már a legkisebbek is kipróbálhatnak a különféle anyagokat és eszközöket, miközben játékos formában megismerkednek az alkotás örömével.

A jegy ára: 1500 Ft/gyermek
Időpont:
2024. október 10. (csütörtök) 10.00-11.00
2024.október 11. (péntek) 10.00-11.00
REGISZTRÁCIÓ:
További információk:
06-75/830-371
muzeumpedagogia@paks.hu

A programon való részvétellel Ön hozzájárul, hogy az eseményen kép- és hangfelvételek készüljenek, melyeken Ön is szerepelhet. A Szervező a felvételeket korlátlanul felhasználhatja, a nyilvánosság részére való közvetítésre, online megjelenítésre is.